Anasayfa 5 Haberler 5 Rüzgar Kesici Çit Filesi Sistemleri
Rüzgar Kesici Çit Filesi Sistemleri

Rüzgar Kesici Çit Filesi Sistemleri

Rüzgar kesici çit filesi ve rüzgar önleme tülü ürünleri ile ilgili, detaylı teknik özelliklere ve bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

Rüzgârın Keyfinizi Kaçırmasına İzin Vermeyin

 Bina ve bitkiden uzak açık alanlarda bulunan ev ve iş yerlerinin, aşırı rüzgâra maruz kaldığı bilinmektedir. Bu tür binaların balkon ve bahçelerinde oturmak, neredeyse imkânsızdır. Fakat son yıllarda farklı özelliklerde üretilen rüzgâr kesici çit filesi çeşitleri, açık alanlarda rahat şekilde oturma imkânı yaratır. Bu ürün sayesinde, yoğun güneşin gelmesi engellenebilir. Ayrıca yabancı kişilerin, oturma alanını rahat görmesini engellemek amacı ile sıkça kullanılan bir üründür. Rüzgâr kesici çit filesinin, binaya uyum sağlayan farklı renk ve modelleri mevcuttur. Kaliteli üretim yapan firmalardan alındığında, uzun süre dayanan, rüzgâr, yağmur ve güneş nedeni ile aşınmayan bir üründür.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. duyuşen yılmaz

    İyi günler. Kenarları kumaş ile çevrilmiş ve delikleri takılmış, 1mt yükseklikte 15 +15+20 mt 3 parça 95 lik rüzgar filesi fiyatı verebilirmisiniz. Tekirdağ nakliyesini de eklerseniz sevinirim. Kolay gelsin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*